Bize Ulaşın:

ratdigitalistanbul@gmail.com

Ali Nihat Mataracı

ali@ratdigital.com

+90 532 572 0776

Suadiye Mah. Çağlar Sok. 22/1 Kadıköy İstanbul

Hizmetler
  /  Hizmetler

Web Site
Tasarımı

Markanızı tanıtmanın ve projelerinizi hayata geçirmenin ilk yolu bir web sitesi. Bu işi samimi bir şekilde yapıyoruz. Sıkıcı brief toplantıları yerine her aşamada sizinle dirsek temasında olup marka renginize en uygun web sitesi tasarlıyoruz.

Video Prodüksiyon

İşini seven bir ekibiz. Bu neticede ürün tanıtımı, youtube videoları ve diğer prodüksiyon içerikli videolarınızı sizi her aşamada bilgilendirerek oluşturuyoruz. Bu kelimeler sizi korkutmasın bir Alfred Hitchcock değiliz ama markanızı nasıl tanıtacağımızı biliyoruz.

Google Reklamları

Öncelikli olarak hedef kitle. Markanız ne olursa olsun kime hitap edeceğini bilmeniz gerekiyor. Milyonlarca kişiye göstermek yerine gerçek hedef kitleye dokunmak en büyük önceliğimiz. Tabi öncesinde bütçenizi kendi bütçemiz gibi görüp google’a karşı olabildiğince cimri davranıyoruz.

Amazon &
E-Ticaret Hizmetleri

Amazon’un gücünü size anlatmayalım. Türkiye’ye geldiğinden beri ağır ve bilinçli adımlarla ilerliyor. Yakın dönemde Türkiye’de pazar payını büyük ölçüde domine etmek için diğer platformlara göre kuralcı davranıyorlar. Bu süreçte markanız ve Amazon arasında oldukça sağlam bir köprü olacağımız vaadini veriyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medya, markanız için en temel gereksinimlerden biri. Her şeyin hızla tüketildiği bu mecralarda canlı kalmak için markanızı analiz ettikten sonra standart normların dışında etkili, yaratıcı ve akılda kalıcı içerikler üretiyoruz. İstediğiniz periyotta raporları sizinle paylaşıyoruz. Bu konuda dünya çapında markalarla çalıştık.

Kurumsal Kimlik

Aklınızda bir proje var ve nasıl başlayacağınız hakkında bir fikriniz yok. İşte bu en önemli adımı birlikte atacağız. Logonuzdan kartvizit tasarımlarınıza, ürün giydirmeden satış kanallarını belirlemeye kadar en ince detayı atlamadan bir yol çiziyoruz.

a